طراحی گرافیکی با آداس نوین

گرافیک سایت در دید کلی ایجاد یک سازماندهی منظم میان اعضای سایت، رنگ ها و متن های سایت است که در جهت پیش بردن اهداف صورت می گیرد. هر اندازه این یکپارچگی و هماهنگی ارتقاء یابد کاربران ارتباط بهتر و لذت بخش تری با سایت برقرار خواهند کرد.

اطلاعات بیشتر

اهمیت استفاده از گرافیک خوب چیه؟

نظم و هماهنگی میان عناصر، دسته بندی مراحل، ایجاد صفحات هدفمند و یکپارچه و استفاده از رنگ های متناسب با هم از جمله عواملی هستند که علاوه بر اینکه بر جلوه و زیبایی سایت می افزایند در دسترسی و ارتباط کاربران به محتوای درونی سایت موثر خواهد بود. موتورهای جستجوی گوگل نیز برای سایت هایی با پسند بالای کاربران اهمیت ویژه ای قائل است. از همین رو داشتن یک سایت با گرافیک خوب در سئو سایت تاثیر به سزایی خواهد داشت که بویژه در سئو داخلی سایت موثر خواهد بود.

رابط کاربری

رابط کاربری (UI) مخفف کلمه User Interface است که اصلی‌ترین عامل تعامل با کاربر، نقش بسیار مهمی دارد. اگر رابط کاربری سایت به صورت کارشناسی و درست آماده سازی و پیاده گردد، به راحتی می‌تواند رابطه خوبی را بین کاربر و سایت به وجود آورد.

تجربه کاربری

تجربه کاربری یا User Experience به احساسی گفته می‌شود که در حین استفاده از یک محصول، اپلیکیشن، خدمات و یا وب سایت کسب می‌کند. هرچه کاربر در نگاه اول تجربه بهتری را کسب کند، به استفادع مجدد از آن پلتفرم اقدام می‌کند.

آداس نوین می‌تواند به شما کمک کند؟

با توجه به این تفاسیر اگر در سایت شما تمامی نکات مربوط به سئو هم رعایت شود ولی برای گرافیک آن دقت لازم اجرا نشود بدون شک نمی توان نتایج مثبتی دریافت کرد. کاربر شما با اولین چیزی که ارتباط بصری برقرار خواهد کرد گرافیک و طرح سایت شما خواهد بود و در عرض چند ثانیه این به تصمیم کاربر بستگی دارد که در سایت شما بماند یا آن را ترک کند. تیم طراحی گرافیک آداس نوین با افرادی متبحر در زمینه طراحی لوگو و سایت های شکیل برای همراهان خود و استفاده از ایده هایی بروز و نوآورانه اطمینان خاطر را به همراهان خود هدیه خواهد کرد.