سئو و بهینه سازی سایت

سئو برگرفته از عبارت search engine optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آن‌ها به یک معنی می‌باشند

اطلاعات بیشتر

سئو و بهینه سازی را می‌توان به چند صورت تعریف کرد:

1. سئو همان‌طور که از اسمش پیداست برای بهینه سازی موتورهای جستجو ایجاد شده است و قصد استفاده از روش‌های غیر اخلاقی و یا حیله دادن موتورهای جستجو را ندارد. این کار تنها برای مشاهده بهتر و ایجاد ارتباط سایت‌ها در نتیجه جستجوی نرمال است که باعث رسیدن سایت موردنظر به رتبه بالاتری در رتبه بندی می‌شود.
2. می‌توان گفت سئو بسته‌ای شامل شگردهایی برای رویت مناسب تر کلمات کلیدی و مهم سایت می‌باشد. در ادامه با برخی از مفاهیم سئو بیشتر آشنا می‌شویم.

سئو on page: سئوی خارجی شامل ارکان‌هایی است که توسط مالک یا مالکین وب سایت قابلیت تغییر را داراست و به طور مستقیم بر روی آن اعمال می‌شود.

سئو off page: سئوی خارجی عملیاتی است که در فرای وب‌سایت اصلی شما صورت می‌پذیرد و برای ارتقا و رتبه بندی شما در جستجوی معمول موتورهای جستجو انجام می‌گیرد. این اقدامات صرفاً برای نشان دادن ارزش و اعتبار سایت شما است و از آنجایی که سیگنال‌های مربوط به ارزش گذاری از سایت‌های دیگر حاصل می‌شود نمی‌توان به آسانی در این کار، دست‌کاری و رخنه کرد.

سئوی کلاه سفید: هدف سئوی کلاه سفید جذب هدفمند و واقعی کاربران در بهترین و ایده‌آل ترین حالت ممکن است.

سئوی کلاه سیاه: در نقطه مقابل سئوی کلاه سفید، سئوی کلاه سیاه است. این سئوی شامل راهکارهایی غیرقانونی از نظر موتورهای جستجو می‌باشد که اصلا پیشنهاد نمی‌شود.

آداس نوین چطور در این موضوع شما را همراهی می‌کند؟

متخصصین آداس نوین در این زمینه با توجه به اینکه جهت و رفاه و رونق کسب و کار همراهان خود تلاش می‌کند در پکیج‌های خود سئوی اولیه در نظر می‌گیرد که وجه تمایز ما نسبت به دیگران را نشان می‌دهد. این کار بر طبق دانش و توانایی‌های متخصصین ما در جهت بهینه سازی قالب، محتوا، صفحات، عکس ها و لینک‌ها صورت می‌پذیرد و تنها برای آسودگی خاطر همراهانمان است.