طراحی سایت

در دنیای امروزی کسب وکارها مطمئنا داشتن یک وب سایت به عنوان یک معرفی نامه از نوع کار و شغل، نوع خدمات، و محصولات ارائه شده به امری بدیهی تبدیل شده است. در نگاهی دیگر به اعتقاد کارشناسان و متخصصان این زمینه استفاده بهینه از فضای مجازی و اینترنت به به عنوان ابزاری مهم در بیزنس جهانی مطرح شده است.

اطلاعات بیشتر

همچنین در دنیای مدرنیته امروزی ترجیح کاربران و اکثریت جامعه این است که در فضای آرام و بی دغدغه خود به دور از رفتن به خیابان ها و ورود به ترافیک و ازدحام بنشینند و با کلید واژه های موردنظر خود وسیع ترین اطلاعات و خدمات را دریافت کنند که این امتیاز را با داشتن یک وب سایت مناسب می توان برای کاربران اختصاص داد.

چرا باید سایت داشته باشیم؟

یکی از دغدغه هایی که برای آداپته کردن افرادی که به روش سنتی به تجارت خود مشغولند پیش میآید این است که حس می کنند داشتن وب سایت یک امر بیهوده است و این سوال برایشان ایجاد خواهد شد که چرا داشتن وب سایت می تواند تا این اندازه برای کسب و کارشان حائز اهمیت باشد.

این عوامل مهم ترین مزایای داشتن یک وب سایت می باشد:

1. فراگیری اینترنت
2. ارائه خدمات فروشگاهی بدون مرز زمانی
3. عبور از مرزها
4. به صرفه بودن
5. عرضه نمونه کارها
6. بازاریابی دیجیتالی
7. ارتباط مستقیم با مشتری
8. ساخت برند
9. هدفمندی درجذب مشتری
10. کسب درآمدهای جانبی

طراحی انواع سایت

سایت شرکتی و خدماتی

شرکت‌ها، سازمان‌ها و کسب‌کارهای محلی و نوپا برای معرفی و نمایش خدمات، توانمندی‌ها و ارائه گزارش از عملکردها می‌توانند از این بسته استفاده کنند.

سایت فروشگاهی

جامع‌ترین بسته فروشگاهی رو از آداس نوین بخواهید که از صفر تا صد فروشگاه اینترنتی شما رو براتون راه‌اندازی می‌کنه تا در سریع‌ترین و بهترین حالت محصولات و خدماتتان رو به دست مشتری برسانید.

سایت شخصی

مهارت‌ها و استعدادهای منحصربه‌فرد شما برای باقی ماندن در فضای وب و در دسترس بودن برای مخاطب ۸۰ میلیونی ایرانیان نیازمند سایت شخصی قوی و کارآمده دارد.

سایت خبری و وبلاگی

سرعت، امنیت و کاربری آسان از مقدمات سایت‌های خبری برای انتشار انواع محتوای تصویری، صوتی فیلم و گزارش است که آداس نوین سعی می‌کنه بهترین‌ها رو در اختیار شما قرار بده.